Jak działamy - krok po kroku w szczegółach

Proces współpracy

 • Krok pierwszy

  Ustalenie warunków

  Na początku ustalamy warunki naszej współpracy: zakres usług, zawartość witryny, ilość podstron, technologię wykonania oraz - przede wszystkim - Twój budżet, jaki chcesz przeznaczyć na całość projektu. Na tym etapie badamy również Twoje potrzeby - w szczególności do kogo witryna jest adresowana i jaki jest jej cel.

 • Krok drugi

  Zawarcie umowy

  W kolejnym etapie zawieramy umowę na wykonanie strony internetowej. Zapiszemy w niej wszelkie ustalenia poczynione w kroku poprzednim. Co do zasady, nie zawieramy umowy w formie pisemnej - chyba, że masz takie życzenie. Kodeks cywilny dopuszcza stosowanie komunikacji elektronicznej jako formy dokumentowej.

 • Krok trzeci

  Prototypowanie

  Zgodnie z przewidzianym w umowie terminie, na naszym serwerze pojawi się wersja testowa Twojej witryny. Zostanie wypełniona przykładowymi danymi oraz obrazami, ale strukturą, kolorystyką i ogólnym wyglądem będzie odpowiadać Twoim wytycznym. Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego do następnego kroku przejdziemy dopiero Twojej ostatecznej akceptacji "prototypu".

 • Krok czwarty

  Wypełnianie treścią

  Przykładowe dane z "prototypu" strony zastąpimy przygotowanymi przez Ciebie tekstami i obrazami. Pamiętaj, że cały czas na bieżąco możesz wprowadzać poprawki do projektu - np. w zakresie struktury, czy układu poszczególnych podstron.

 • Krok piąty

  Odbiór gotowej strony

  Po wgraniu treści, wydajemy Ci ostateczną wersję witryny zgodnie z ustaleniami i terminami zawartymi w umowie. Przenosimy stronę z serwera testowego na produkcyjny i czekamy na Twoją akceptację. Dopiero po niej rozliczamy się ze wszystkich wykonanych usług.

Kontakt

Zadaj nam pytanie lub zleć wycenę